eps
info@eps.net | www.eps.net
Akce » Kontakt » Tým
eps event spot About Us

Tým

Zde najdete bezprostřední kontakt na nás

Pracovníci jsou vizitkou naší firmy. Jsme dodavatelé služeb, takže profesionální tým má pro nás ohromný význam - od učně po vedoucího projektu, od strojníka scény po technika. Chceme, aby jste cítili, že jste v dobrých rukou odpovídajícím způsobem kvalifikovaných poradců.

Školení a výchova našich pracovníků je součástí filosofie naší firmy, stejně tak i osobní kontakt s našimi klienty - od etapy přípravy nabídky, přes realizaci projektu, až po postprodukční činnosti.
Kontaktujte nás prosím kdykoliv potřebujete, nezávisle na tom, jaké jsou Vaše potřeby.

eps schweiz

MarcoMisuraca web
Managing Director
Marco Misuraca

Tel.: +41 52 223 09 00
Fax: +41 52 223 09 02
Mobil: +41 79 104 62 79

marco.misuraca@eps.net

placeholder-male
Head of Supervisor
Fabian Wismer

Tel.: +41 52 223 09 00
Fax: +41 52 223 09 02
Mobil: +41 76 482 81 11

fabian.wismer@eps.net

eps deutschland

Martin Steffen eps
GESCHÄFTSFÜHRER
Martin Steffen

Tel.: +49 2271 995 44 00
Fax: +49 2271 995 44 50

martin.steffen@eps.net

Celine Kuehnel eps
Geschäftsführerin
Celine Kühnel

Tel.: +49 30 25 700 833
Fax: +49 30 24 728 608

celine.kuehnel@eps.net

Julia Bilda eps
ASSISTENZ DER GESCHÄFTSFÜHRUNG
Julia Bilda

Tel.: +49 2271 995 44 00
Fax: +49 2271 995 44 50

julia.bilda@eps.net

Jens Hesse eps
Leitung Marketing & Vertrieb
Jens Hesse

Tel.: +49 2271 995 44 14
Fax: +49 2271 995 44 50
Mobil: +49 176 147 57 027

jens.hesse@eps.net

Ebbe Walker eps
LEITUNG PROJEKTMANAGEMENT
Ebbe Walker

Tel.: +49 2271 995 44 20
Fax: +49 2271 995 44 50
Mobil: +49 176 147 57 055

ebbe.walker@eps.net

Andrea Wohlmann eps
PROJEKTLEITERIN / BÜRO KÖLN
Andrea Wohlmann

Tel.: +49 2271 995 44 26
Fax: +49 2271 995 44 50
Mobil: +49 176 147 57 003

andrea.wohlmann@eps.net

Christian Sandvoss eps2
PROJEKTLEITER / BÜRO KÖLN
Christian Sandvoß

Tel.: +49 2271 995 44 16
Fax: +49 2271 995 44 50
Mobil: +49 170 414 03 26

christian.sandvoss@eps.net

Maik Rothe eps
PROJEKTLEITER / BÜRO KÖLN
Maik Rothe (geb. Schmidt)

Tel.: +49 2271 995 44 22
Fax: +49 2271 995 44 50
Mobil: +49 176 147 57 017

maik.rothe@eps.net

Florian Adolphy eps
PROJEKTLEITER / BÜRO KÖLN
Florian Adolphy

Tel.: +49 2271 995 44 18
Fax: +49 2271 995 44 50

florian.adolphy@eps.net

Thomas Feldgen eps
PROJEKTLEITER / BÜRO KÖLN
Thomas Feldgen

Tel.: +49 2271 995 44 15
Fax: +49 2271 995 44 51
Mobil: +49 151 217 21 696

thomas.feldgen@eps.net

Jonas Helmstedt eps
Junior Projektleiter / Büro Köln
Jonas Helmstedt

Tel.: +49 2271 995 44 44
Fax: +49 2271 995 44 50

jonas.helmstedt@eps.net

Nicole Blautzik eps
Projektassistenz / Büro Köln
Nicole Blautzik

Tel.: +49 2271 995 44 21
Fax: +49 2271 995 44 50

nicole.blautzik@eps.net

Sascha Kluess eps
Projektassistenz / Büro Köln
Sascha Klüß

Tel.: +49 2271 995 44 23
Fax: +49 2271 995 44 50
Mobil: +49 160 983 478 62

sascha.kluess@eps.net

Robin Steffen eps
LEITUNG TRIBÜNEN
Robin Steffen

Tel.: +49 2271 995 44 11
Fax: +49 2271 995 44 50
Mobil: +49 176 147 57 008

robin.steffen@eps.net

Rainer Koschmieder eps
PROJEKTLEITER TRIBÜNEN
Rainer Koschmieder

Tel.: +49 2271 995 44 24
Fax: +49 2271 995 44 50
Mobil: +49 176 147 570 67

rainer.koschmieder@eps.net

Michael Koch eps
PROJEKTLEITER TRIBÜNEN
Michael Koch

Tel.: +49 2271 995 44 12
Fax: +49 2271 995 44 50
Mobil: +49 173 379 2748

michael.koch@eps.net

Michael Keller eps
LEITUNG LOGISTIK
Michael Keller

Tel.: +49 2271 995 44 88
Fax: +49 2271 995 44 50
Mobil: +49 160 55 60 129

michael.keller@eps.net

Uwe Hummelsiep eps2
LEITUNG LAGERLOGISTIK
Uwe Hummelsiep

Tel.: +49 2271 995 44 71
Fax: +49 2271 995 44 53
Mobil: +49 176 147 57 001

uwe.hummelsiep@eps.net

Patrick Otto eps
VERKEHRSLEITER
Patrick Otto

Tel.: +49 2271 995 44 84
Fax: +49 2271 995 44 53
Mobil: +49 176 147 57 005

patrick.otto@eps.net

Alice Kentenich eps2
LEITUNG FINANZEN UND CONTROLLING
Alice Kentenich

Tel.: +49 2271 995 44 66
Fax: +49 2271 995 44 50

alice.kentenich@eps.net

Moe Omar eps
PROJEKTLEITER / BÜRO MÜNCHEN
Moe Omar

Tel.: +49 89 89 444 514
Fax: +49 89 89 444 577
Mobil: +49 176 147 57 032

moe.omar@eps.net

Nicolas Turbanisch eps
PROJEKTLEITER / BÜRO MÜNCHEN
Nicolas Turbanisch

Tel.: +49 89 89 444 511
Fax: +49 89 89 444 577
Mobil: +49 172 42 65 405

nicolas.turbanisch@eps.net

Tobias Mueller eps
PROJEKTLEITER / BÜRO BERLIN
Tobias Müller

Tel.: +49 30 25 700 833
Fax: +49 30 50 509 202
Mobil: +49 151 44 245 589

tobias.mueller@eps.net

Matthias Schatz eps
PROJEKTLEITER / BÜRO BERLIN
Matthias Schatz

Tel.: +49 30 25 700 833
Fax: +49 30 50 509 202
Mobil: +49 171 328 63 24

matthias.schatz@eps.net

Anne Richter eps
Projektleiterin / Büro Berlin
Anne Richter

Tel.: +49 30 25 700 832
Fax: +49 30 50 509 202
Mobil: +49 151 23 40 83 63

anne.richter@eps.net

eps uk

placeholder male
Managing Director
Anthony Sinclair

Tel.: +44 190 949 0528
Mobil: +44 7725 721 047

anthony.sinclair@eps.net

placeholder male2
Sales & Business Development Manager
Nick Hibbert

Tel.: +44 190 949 0528
Mobil: +44 7517 34 50 99

nick.hibbert@eps.net

placeholder male3
Depot Logistics Manager
Nigel Gilbert

Tel.: +44 190 949 0528
Mobil: +44 779 88 03 707

nigel.gilbert@eps.net

eps italia

Luca Tosolini eps
Managing Director
Luca Tosolini

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 177 0325
Mobil: +39 335 77 414 94

luca.tosolini@eps.net

Alessandro Corso eps
Office Manager
Alessandro Corso

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 177 0325
Mobil: +39 334 79 248 03

alessandro.corso@eps.net

Simona Rassati eps
Administration
Simona Rassati

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 1770 325

simona.rassati@eps.net

placeholder-male
Engineer (R&D Team)
Luca Giubilato

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 177 0325
Mobil: +39 349 3579 046

luca.giubilato@eps.net

Daniele Cattai eps
Project and Sales Manager
Daniele Cattai

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 177 0325
Mobil: +39 340 1785 987

daniele.cattai@eps.net

Michele Gardellini eps
Project Manager (R&D Team)
Michele Gardellini

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 177 0325
Mobil: +39 347 7486 791

michele.gardellini@eps.net
Podìl se o stránku:
QR-Code to this Page
Copyright 2013 © eps holding gmbh. Všechna práva vyhražena.
Url: http://www.eps.net//cs/holding/news-und-media/materialy-ke-stazeni/