eps
info@eps.net | www.eps.net
Stavebnictví » Kontakt » Tým
eps bau kurvenausbau

Tým

Zde najdete bezprostřední kontakt na nás

Co pro Vás můžeme udělat? Náš tým poskytne s radostí veškerou možnou pomoc.

eps bau

Dragan Huth eps
Leitung Baustellenservice
Dragan Huth

Tel.: +49 2271 995 42 18
Fax: +49 2271 995 42 05
Mobil: +49 172 20 73 534

dragan.huth@eps.net

eps bau SSE
Senior Account Manager
Selam Sejdoski

Tel.: +49 2271 995 42 14
Fax: +49 2271 995 42 05
Mobil: +49 1761 47 57 038

selam.sejdoski@eps.net

Andre Jeremias eps
Vertrieb
André A. Jeremias

Tel.: +49 2271 995 42 15
Fax: +49 2271 995 42 05
Mobil: +49 172 791 45 42

andre.jeremias@eps.net

eps bau DEF2
Administration Germany
Daniela Effenberger

Tel.: +49 2271 995 42 00
Fax: +49 2271 995 42 05
Mobil: +49 1761 47 57 034

daniela.effenberger@eps.net

Roge Paukstat eps
Disposition & Logistik
Rogé Paukstat

Tel.: +49 2271 995 42 11
Fax: +49 2271 995 42 05
Mobil: +49 173 948 42 08

roge.paukstat@eps.net

eps uk

placeholder male
Managing Director
Anthony Sinclair

Tel.: +44 190 949 0528
Mobil: +44 7725 721 047

anthony.sinclair@eps.net

placeholder male2
Sales & Business Development Manager
Nick Hibbert

Tel.: +44 190 949 0528
Mobil: +44 7517 34 50 99

nick.hibbert@eps.net

placeholder male3
Depot Logistics Manager
Nigel Gilbert

Tel.: +44 190 949 0528
Mobil: +44 779 88 03 707

nigel.gilbert@eps.net

eps italia

Luca Tosolini eps
Managing Director
Luca Tosolini

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 177 0325
Mobil: +39 335 77 414 94

luca.tosolini@eps.net

Alessandro Corso eps
Office Manager
Alessandro Corso

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 177 0325
Mobil: +39 334 79 248 03

alessandro.corso@eps.net

Simona Rassati eps
Administration
Simona Rassati

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 1770 325

simona.rassati@eps.net

placeholder-male
Engineer (R&D Team)
Luca Giubilato

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 177 0325
Mobil: +39 349 3579 046

luca.giubilato@eps.net

Daniele Cattai eps
Project and Sales Manager
Daniele Cattai

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 177 0325
Mobil: +39 340 1785 987

daniele.cattai@eps.net

Michele Gardellini eps
Project Manager (R&D Team)
Michele Gardellini

Tel.: +39 0432 572 629
Fax: +39 0432 177 0325
Mobil: +39 347 7486 791

michele.gardellini@eps.net
DEKRA ZertifiziertSCC zertifizierter Betrieb
Details
Podìl se o stránku:
QR-Code to this Page
Copyright 2013 © eps holding gmbh. Všechna práva vyhražena.
Url: http://www.eps.net//cs/akce/reference/akce-sportovni/